OFFROAD-BAZAR.sk

Offroad centre Jase Nová Paka sa špecializujeme na dovoz a predaj offroad vozidiel. V offroad bazaru Auto-Jase nájdete autá s označením 4x4 hlavne značiek Land Rover a Jeep. Pre značky Land Rover a Jeep dodáváme tiež široký sortiment náhradních dielov, offroad doplňkov a príslušenstva. Súčasťou našich služieb je kompletný servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to vrátane diagnostiky offroad vozov, pneuservisu, klampiarskej dielne, lakovne, servisu klimatizácií a STK.

Prečo kupovať offroad autá u nás
Predávame len nami dôkladne vybrané a pred predajom kompletne preverené servisované offroady, všetko s písomne garantovanou polročnou zárukou na prípadné skryté vady. Nami predané offroady samozrejme záručne aj pozáručne servisujeme.

Naše offroad úspechy
Zkúsený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky sa pravidelne a s úspechom účastní so svojími terénnymi vozidlami dlhodobej súťaže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategórii „Autá AMATÉR“ získali prvé miesto! Aj to svedčí o tom, že sa o terénne vozidlá v Offroad centru Jase starajú ozajstný offrouďáci, ktorí sú s offroad autami dokonale sžití a skvelo im rozumejú. Neváhejte a obráťte sa na offroad expertov z Offroad centra Jase Nová Paka.  

Bazarové vozidlá Jeep

Jeeep bazar

Všetky offroad autá značky Jeep z Offroad centra Jase Nová Paka sú spoľahlivé ojazdené autá, ktoré sú pred predajom preverené a kompletne servisované. Dovážame pre Vás aj na zakázku predom vytipované a overené offroad autá Jeep. Samozrejmosťou je aj polročná záruka na skryté vady a záručný aj pozáručný servis značky Jeep v našom Chrysler – Jeep servise. Dodávame tiež autodiely pre vozy Jeep a to ako značkové, tak OEM diely aj náhrady. Prevádzame tiež autoklempiarske a ďalšie servisné práce pre vozidlá Jeep.
U nás v offroad bazaru nájdete, alebo si môžete nechať na zakázku doviezť všetky 4x4 modely značky Jeep. Jedinečný Jeep Wrangler, zakladateľ segmentu SUV Jeep Grand Cherokee, designovo kontroverzný Jeep Compass, „farmársky“ Jeep Cherokee alebo najmladčší z rodu Jeepov - Jeep Patriot.
Vyberte si z našej ponuky vozidiel značky Jeep!