OFFROAD-BAZAR.sk

Offroad centre Jase Nová Paka sa špecializujeme na dovoz a predaj offroad vozidiel. V offroad bazaru Auto-Jase nájdete autá s označením 4x4 hlavne značiek Land Rover a Jeep. Pre značky Land Rover a Jeep dodáváme tiež široký sortiment náhradních dielov, offroad doplňkov a príslušenstva. Súčasťou našich služieb je kompletný servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to vrátane diagnostiky offroad vozov, pneuservisu, klampiarskej dielne, lakovne, servisu klimatizácií a STK.

Prečo kupovať offroad autá u nás
Predávame len nami dôkladne vybrané a pred predajom kompletne preverené servisované offroady, všetko s písomne garantovanou polročnou zárukou na prípadné skryté vady. Nami predané offroady samozrejme záručne aj pozáručne servisujeme.

Naše offroad úspechy
Zkúsený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky sa pravidelne a s úspechom účastní so svojími terénnymi vozidlami dlhodobej súťaže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategórii „Autá AMATÉR“ získali prvé miesto! Aj to svedčí o tom, že sa o terénne vozidlá v Offroad centru Jase starajú ozajstný offrouďáci, ktorí sú s offroad autami dokonale sžití a skvelo im rozumejú. Neváhejte a obráťte sa na offroad expertov z Offroad centra Jase Nová Paka.  

Bazarové vozidlá Land Rover

Land Rover bazar

Všetky offroad autá značky LAND ROVER z Offroad centra Jase Nová Paka sú spoľahlivé ojazdené autá, ktoré sú pred predajom preverené a kompletne servisované. Dovážame pre Vás aj na zakázku dopredu vytipované a overené offroad autá Land Rover. Samozrejmosťou je aj polročná záruka na skryté vady a záručný a pozáručný servis značky Land Rover v našom Land Rover servise. Dodávame tiež autodiely pre vozidlá LAND ROVER a to ako značkové, tak OEM diely a náhrady. Prevádzame tiež autoklempiarske a ďalšie servisné práce pre vozidlá Land Rover.
U nás v offroad bazaru nájdete, alebo si môžete nechať na zakázku doviesť, všetky 4x4 modely značky Land Rover.
Armádny pracant Land Rover Defender, aristokrat a PÁN OFFROAD Land Rover Range Rover, jeho mladší braček – SUV Land Rover Discovery, alebo najmenší z rodu značky Land Rover - Land Rover Freelander.
Vyberte si z našej ponuky vozidiel značky Land Rover!