OFFROAD-BAZAR.sk

Offroad centre Jase Nová Paka sa špecializujeme na dovoz a predaj offroad vozidiel. V offroad bazaru Auto-Jase nájdete autá s označením 4x4 hlavne značiek Land Rover a Jeep. Pre značky Land Rover a Jeep dodáváme tiež široký sortiment náhradních dielov, offroad doplňkov a príslušenstva. Súčasťou našich služieb je kompletný servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to vrátane diagnostiky offroad vozov, pneuservisu, klampiarskej dielne, lakovne, servisu klimatizácií a STK.

Prečo kupovať offroad autá u nás
Predávame len nami dôkladne vybrané a pred predajom kompletne preverené servisované offroady, všetko s písomne garantovanou polročnou zárukou na prípadné skryté vady. Nami predané offroady samozrejme záručne aj pozáručne servisujeme.

Naše offroad úspechy
Zkúsený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky sa pravidelne a s úspechom účastní so svojími terénnymi vozidlami dlhodobej súťaže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategórii „Autá AMATÉR“ získali prvé miesto! Aj to svedčí o tom, že sa o terénne vozidlá v Offroad centru Jase starajú ozajstný offrouďáci, ktorí sú s offroad autami dokonale sžití a skvelo im rozumejú. Neváhejte a obráťte sa na offroad expertov z Offroad centra Jase Nová Paka.  

Prevádzkovateľ offroad bazaru

Jaroslav Sekot 

 

Pražská 11
509 01 Nová Paka

 

telefon: +420 493 724 271
tel. / fax: +420 493 723 633
e-mail: info@auto-jase.czIČ: 48990922
DIČ: CZ7510063220